+90 (232) 877 1546

2008 Yılında ZKS PROFİL adı altında İzmir Kemalpaşa’da faaliyete geçen firmamızda

Kablo Kanalı, Pano Kanalı, Süpürgelik ve aksesuarları üretilmeye başlanmıştır. Müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda 2009 yılında yeni fabrikamıza taşınıp, makine parkurumuzu ve ürün çeşitliliğimizi artırdık. Halen 8000m² üzerinde kurulu olan 3000m² fabrikamız ile üretimimize devam etmekteyiz.

Yurtiçi ve uluslar arası piyasalarda var olabilmek ve bunu sürdürebilmek için gerekli olan tüm..kalite..belgeleri..(CE,..TSE,..IP 40,..TURKAK ,PROKS ) alınmış..olup, fabrikamızda ISO 9001:2015 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

Geldiğimiz bu noktada; ürün gamımızın dışında müşterinin isteği doğrultusunda her ebatta kablo kanalı üretebileceğimizi iddia ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kalite Politikası

ZKS PROFİL PLASTİK KAUÇUK ELEKTRİK KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Olarak, Kuruluş İçi Faaliyet Kapsamında Olan Ürün ve Hizmetlerin Risk ve Belirsizlik İçermeden, Kuruluş İçi Hedefleri Doğrultusunda İlgili Standartlar ve Yasal Kanunlar Çerçevesinde, Müşteri Memnuniyet ve Beklentilerini Sağlamaktır.    

    Müşteri Memnuniyetinin Sürdürülebilirliği İçin:  Teknoloji, Düşük Maliyet ve Hizmet Kalitesini, Sürekli Eğitimle ile Desteklemek Tüm Bölümlerin Hedefidir.  Bu Hedef Doğrultusunda Belirlenen Riskler ve Belirsizliklerin, Kuruluş İçi Bölümlerin Sürekli İyileştirme Faaliyetleriyle Yok Edilmesi ve Uygulanabilir Şartların yerine getirilmesine Taahhüt Ederiz.

Misyon

PC ABS(Halogen Free) ve PVC’den Mamül Kablo ve Pano  Kanalları ve bunların  aksesuarlarını üretmek olup, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tutan bir marka olmaktır.  Kalite yönetim sistemini uygulayarak, AR-GE Destekli profesyonelce üretim yapan ve dünya pazarları ile rekabet edebilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Kaliteyi ve yenilikçiliği hedef edinerek kablo kanalı(PVC ve Halogen Free) sektöründe uluslararası lider marka olmak

BİZİ ÖZEL
YAPAN NEDİR ?
11
Yıllık

Tecrübe

100
%

Profesyonel Personel

100
%

Kaliteli İmalat